Experium Mülk Yönetimi Sistemi-MYS

Artık mülklerinizin yönetimi için de Experium’u arayabilirsiniz. Size uygun kiracıyı bulmanın yanısıra tahsilat riskini ve tüm iş yükünü seve seve kendi üzerimize alacağız. Öte yandan site yönetimi ile kurduğumuz düzenli irtibat ile bir gözümüz, evinizin üzerinde olacak. Danışmanlarımız ise sizin kiracınız ile iletişimde köprü görevlerini sürdürecekler.

Doğru Kiracı seçimi önemli:

Sizin için doğru kiracıyı ararken elbette kimsenin yüzü suyu hürmetine seçim yapmıyoruz, karşımızdaki insanları yakından tanıyacağız; kefil isteyecek, sabıka kaydı görecek, çalıştığı ya da öğrenim gördüğü kurumdan belge bekleyecek, findeks raporuna bakacağız. Hem kimyanızın uyuşacağı hem de sizi ve bizi yarı yolda bırakmayacak kiracıyı seçeceğiz.

Seçmek yetmez; takibe devam, üstelik tahsilat riskini de alıyoruz:

Kiracınızın yapması gereken düzenli ödemeleri (kira, aidat, faturalar) her ay takip etmeye başlayacağız. Olur da ödemezse, Experium olarak, bizimle imzaladığınız Mülk Yönetim Sözleşme türüne göre, ‘Gold’ ise ‘1 Kira+1 Aidat’ tutarına kadar, ‘Platin’ ise ‘12 Kira+12 Aidat’ tutarına kadar ödemeyi biz taahhüt edeceğiz.

Mülk Yönetim Hizmetlerimiz:

‘Premium’ Müşterilerimiz, dilerlerse ‘mülk yönetimi’ kapsamındaki tüm hizmetlerimizi ücreti mukabili ‘Kullandığın Kadar Öde’ prensibi ile satın alabilecekler.

Bu hizmetler:

 • Kira, aidat ödeme takibi ve tahsilata destek
 • Boya, temizlik, çilingir, bakım, onarım vb. daire içi hizmetlere eşlik etme
 • Depozito ödenme kontrolü ve yönetimi

Bu hizmetlerimizin ücretlerini danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Özetlersek:

 • PREMIUM MÜŞTERİMİZ:

  Kiracı seçim hizmetini ücretsiz alıyor, mülk yönetimi hizmeti alırsa, aldığı hizmet kadar ücret ödüyor, Experium’dan kiracısının ödemeleri ile ilgili herhangi bir taahhüt almıyor.

 • GOLD MÜŞTERİMİZ:

  Gold Mülk Yönetim Sözleşmesi imzalıyor. ‘Kiracı seçim ve mülk yönetim hizmetlerini ücretsiz alıyor. Kiracının ödemeleri ile ilgili ‘1 Aylık Kira + 1 Aylık Aidat’ tutarına kadar olan riski Experium üstleniyor. 1 yıllık kira tutarının %10’u+KDV’yi fatura karşılığı ödüyor. Fatura tutarını vergi matrahından düşüyor.

 • PLATİN MÜŞTERİMİZ:

  Platin Mülk Yönetim Sözleşmesi imzalıyor. ‘Kiracı seçim ve mülk yönetim hizmetlerini ücretsiz alıyor. Kiracının ödemeleri ile ilgili ‘12 Aylık Kira + 12 Aylık Aidat’ tutarına kadar olan riski Experium üstleniyor. 1 yıllık kira tutarının %20’si+KDV’yi fatura karşılığı ödüyor. Fatura tutarını vergi matrahından düşüyor.

Mys Talep Formu

Tapu ve diğer belgeler yükleyebilirsiniz