kod: 1879499

INISTANBUL TOPKAPI KONUT 2 + 1 76 m²

Askeri Fırın Sok. Inistanbul
İstanbul Zeytinburnu Topkapı Maltepe Mah.
kiralama fiyatı
2,000 TL
özellikler
tip
konut
yatak odası / misafir odası / banyo
2 / 1 / 1
brüt alan / net alan
75.53 / 50.70 m²
kat
6
ısıtma şekli
Isı Pay Ölçer
manzara
Site İçi
demirbaş
Fırın
SIEMENS
Davlumbaz
SIEMENS
Setüstü Ocak
SIEMENS
Setüstü Ocak
SIEMENS
bulaşık makinesi
SIEMENS
bulaşık makinesi
SIEMENS

 

İş GYO ve Nef işbirliğiyle 2018 yılında hayata geçen Inistanbul, sizi yeniden yaşamaya davet ediyor. Inistanbul, Topkapı’nın merkezinde herkes için yepyeni bir yaşamın kapılarını açıyor.Toplam 4 etabın yer aldığı proje de 2700 konut bulunmaktadır.

 

1+1,2+1,3+1,4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı proje de Kapalı/Açık otopark, 7/24 güvenlik, Yürüyüş/Koşu parkurları, Açık/Kapalı olimpik havuzlar, fitness, spor sahaları ve Nef'in patentli keşifleri, Fold Home ve Fold Office konseptlerini, dünyaca ünlü mimarlar tarafından tasarlanmış, Misafir Odalarını, PlayStation, Sinema, Müzik, Parti ve Karaoke Odalarını, Kapalı Futbol ve Basketbol Sahaların, Lounge Alanını ve diğer Fold Home ünitelerini kullanabilme imkanı sağlamaktadır.

 

Davutpaşa Metro İstasyonu’na 100 m, Terazidere Metro İstasyonu’na 400 m, Cevizlibağ Metrobüs Durağına 1 km, E5’e 1 km, Marmaray’a 3.2 km, Yenikapı sahil yoluna 4 km, Yenikapı Hızlı Feribot İskelesi’ne 5 km, TEM’e 7 km, Zincirlikuyu’ya 8 km, Atatürk Havalimanı’na 10 km olmasının yanı sıra yakın çevresinde yer alan Yıldız Teknik üniversitesi, Biruni Üniversitesi, İstinye Üniversitesinde öğrenim gören öğrenciler tarafından yoğun talep görmektedir.

 

medya
lokasyon