bize ulaşın

Tüm Experium operasyonu ile ilgili şikayet ve önerileriniz için, bana 7/24 whatsapp’tan ulaşabilirsiniz. Ofisimiz Nef 12 B Blok'ta.
Merter’deki Nef 12 ve Nef 13 projeleri ile ilgili kiralama ve satın alma işlemleri için bana 7/24 whatsapp’tan ulaşabilirsiniz. Ofisimiz Nef 13 D Blok'ta.
Ataköy’deki Nef 22 projesi ile ilgili kiralama ve satın alma işlemleri için bana 7/24 whatsapp’tan ulaşabilirsiniz. Ofisimiz Nef 22 B Blok’ta.
Topkapı’daki İŞ GYO ve Nef ortak projesi inistanbul ile ilgili kiralama ve satın alma işlemleri için bana 7/24 whatsapp’tan ulaşabilirsiniz. Ofisimiz, inistanbul C2 Blok'ta.
Eroğlu’nun, Skyland Istanbul projesi ile ilgili kiralama ve satın alma işlemleri için bana 7/24 whatsapp’tan ulaşabilirsiniz. Ofisimiz Skyland Istanbul A Blok’ta.
Ataköy’deki Nef 22 projesi ile ilgili kiralama ve satın alma işlemleri için bana 7/24 whatsapp’tan ulaşabilirsiniz. Ofisimiz Nef 22 B Blok’ta.
Siyah Kalem’in, Zekeriyaköy, KÖY projesi ile ilgili kiralama ve satın alma işlemleri için bana 7/24 whatsapp’tan ulaşabilirsiniz. Köy Satış ofisindeyim.
Skyland İstanbul ,Nef 03-06-08-09-39 ve Zekeriyaköy Köy projelerinin kiralama ve satıştan sorumlu Bölge müdürüyüm, bana 7'24 whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.
Inistanbul Topkapı ve Nef 22 Ataköy projelerinin kiralama ve satıştan sorumlu Bölge müdürüyüm, bana 7'24 whatsapp'tan ulaşabilirsiniz.
Doğrudan Genel Müdüre mesaj göndermek isterseniz lütfen tıklayınız.