Fiyat Aralığı: » -

Tam Ekran

İlanları karşılaştırın

General Features

You appreciate the numerous features and benefits
that our theme provides

monitor

Unlimited Templates

Nothing is set in stone: you can structure your pages exactly how you want without having to write any code

layers

Powerful Admin Panel

Provide your agents and clients with an easy way to manage their profile, properties for sale and other settings

list

Custom Modules

Choose from a number of pre-designed Visual Composer modules and lay out your pages in mere minutes

Find Properties in These Cities

Here could be a nice sub title

Best Property Value

Üzgünüz bu alanda bir içerik bulunamadı.

Üzgünüz bu alanda bir içerik bulunamadı.

Our agents

Here could be a nice sub title

Onur Demir

Onur Demir Müdür

Onur Demir 1978 İstanbul doğumludur. İlkokulu Suadiye Turhan Mediha Tansel’de başlayıp, Ahmet Şimşek Kolejinde bitirip oradan Anabilim Lisesine geçmiştir. Yeditepe Üniversitesi İşletme Mezunu olup Üniversitenin ilk kulüplerinden Yeditepe Müzik Kulübünün kurucu üyesi olarak başlayıp sonrası 2 sene boyunca Kulüp Başkanlığı ile birçok organizasyonda “team leader” olarak aktif öğrenci rolünü oynamaya devam etmiştir. Üniversite döneminde part time olarak “OECD Organizasyonu” gibi organizasyonlarda çalışıp kendini profesyonel hayata küçük küçük hazırlamıştır. Aile şirketi olan Truva Avize Sanayii ile profesyonel hayata 2003 yılında başlayıp, üretim, tasarım, pazarlama ve satış konularında tecrübe edinmiştir. Erenköy’de ki şube ile “Kentsel Dönüşüm” ile tanışan Onur Demir burası ile ilgilenirken kendini “Kentsel Dönüşüm” ve Gayrimenkul sektörünün içinde bulmuştur. Coldwell Banker’a girerek eğitim ve tecrübelerini tamamlayıp oradan NEF’in ikinci el satış ve kiralamalarını yapan anlaşmalı firması Central Property’e girerek, gayrimenkulde proje satış ve kiralamalarında kendisini ispat etmiştir. Şimdi Experium Gayrimenkul ve Danışmanlık firmasına giren Onur Demir, Experium Müdürü olarak sektöre devam etmektedir.

Profili Görüntüle
Ozan Akın

Ozan Akın Danışman

Ozan Akın 1992 yılında İstanbul'da doğdu. 2010 yılında İstanbul M.N.A. Anadolu Lisesi'ni bitirdi. 2016 yılında Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Nef 'te bir yıl boyunca ikinci el satış danışmanlığı görevini yerine getirdi ve bu arada portföy yönetimi, müşteri ilişkileri, satış, satış sonrası çözüm üretme konularında tecrübe edindi. Nef 03, Nef 12, Nef 13 projelerinin teslim ve ikinci el sürecinde yer alarak gayrimenkul deneyimleri elde etti. Ozan Akın kariyerine Experium' da Gayrimenkul Danışmanı olarak devam etmektedir.

Profili Görüntüle
Betül Başgör

Betül Başgör Kıdemli Danışman

1987 yılında İstanbul'da doğdu. 2006 yılında lojistik/kargo sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Citipac Ekspress isimli firmanın ortağı olarak ticarete atıldı. Firmanın reklam, pazarlama, halkla ilişkiler ve müşteri hizmetleri departmanlarını yönetti. Citipac Express'in İstanbul’da bir antrepoyla başlayan yolculuğu kısa sürede İzmir, Ankara, Antalya, Denizli, Bursa ve Manisa ile 7 büyük antrepoya yükseldi ve kendinden söz ettirir hale geldi. 2013 yıllarının ortalarında iş yoğunluğu ve stresten uzaklaşmak için haklarını devredip biraz dinlenmeye karar verdi. O dönem tanıştığı Coldwell Banker ile gayrimenkul sektörüne adım attı. Gayrimenkul sektöründe uzmanlaşmaya karar verip gayrimenkul teknik ve satış eğitimlerini sektörün ileri gelen uzmanlarından aldı. Lüks konutların ve projelerdeki 2.el konut ve ticari gayrimenkullerin kiralama ve satılmasında projelere dahil olup başarılı işlere imza attı. Bugün; ticari ve konut satış/kiralama konularındaki uzmanlığı ile mutlak müşteri memnuniyet ilkesini Nef gibi özel projelerle çalışan Experium Gayrimenkul ve Danışmanlık bünyesinde Kıdemli Gayrimenkul Danışmanı görevi ile gerçekleştirmektedir.

Profili Görüntüle
Murat Korkmaz

Murat Korkmaz Bölge Müdürü

Murat Korkmaz, 1978 İstanbul doğumludur, İlk Öğrenimini Lütfi Erçin İlkokulunda tamamladıktan sonra Saint Benoit Fransız Lisesinde devam etmiş ve sonrasında İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olmuştur. Okul hayatı ile eşzamanlı olarak başlayan önceleri dönemsel olarak sonrasında ise profesyonel olarak yurt dışı merkezli şirketlerde müşteri hizmetleri ve assistance hizmetleri ile başlayan iş hayatı sonrasında ithalat ihracat yapan şirketlere kadar uzanmıştır. Yıllar içerisinde edindiği satış pazarlama ve müşteri yönetimi bilgilerini Gayrimenkul sektörüne olan özel ilgisi sayesinde bu sektöre yönlendirmiş ve neticesinde Coldwell Banker firmasına girerek eğitimli bir Gayrimenkul Yatırım Danışmanı olmuştur, kendisini bu süreçte Ticari Gayrimenkuller ve Lüks konut kulvarlarında daha uygun görmüş gelişimini bu yönde sürdürmüştür. Günümüz itibariyle Experium Gayrimenkul ve Danışmanlık firmasında Bölge Satış Yöneticisi görevinde sektörde ilerlemektedir.

Profili Görüntüle
Zübeyde Yılmaz

Zübeyde Yılmaz Danışman

Zübeyde Yılmaz 1992 İstanbul doğumludur. Lise eğitimini Dr. Sadık Ahmet Anadolu Lisesinde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümünde eğitimine devam ettiği sırada yeni kurulan Homend Küçük Ev Aletleri firmasının çağrı merkezi departmanında görev almaya başladı. Müşteri temsilciliği ardından takım liderliği pozisyonunda görevine başarıyla devam etti. Eğitimini tamamlamak ve İngilizce öğrenmek amacıyla Homend’deki görevinden ayrılarak bir süre eğitimine devam etti. 2016 yılında başladığı Plan Dijital Reklam firmasında ön muhasebe alanında deneyim kazanarak 2017 yılında yolu Experium Gayrimenkul ile kesişti. Experium Gayrimenkul’de ofis yöneticiliği ile birlikte Gayrimenkul Danışmanlığı ve Ticari Gayrimenkul alanında da deneyimler kazandı. Kariyerine Nisan 2018’den itibaren Gayrimenkul Danışmanı olarak devam etmektedir.

Profili Görüntüle
Merve Akbaş

Merve Akbaş Danışman

Merve Akbaş 1991 yılında İstanbul’da doğdu. Lise eğitimini Özel Okyanus Koleji’nde aldı. 2011 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi – İletişim Fakültesi Radyo Sinema Televizyon bölümünden mezun oldu. Çalışma hayatına üniversite yıllarında başlayarak Mudo gibi konsept firmaların sahada satış ve kurumsal satış çalışmalarında yer aldı. Üniversite mezuniyeti ardından kariyerini Reklam - Pazarlama alanında şekillendirerek 2 yıl süre ile Doğa Koleji’nde Kurumsal Pazarlama Sorumlusu olarak görev aldı. Mudo, Özel Doğa Okulları gibi kurumsal firmalarda kazandığı tecrübenin ardından Reklam sektörünün ajans tarafını da deneyimlemek amacıyla 2014 yılında Dimi Reklam ve Tanıtım Ajansı’na Marka yöneticisi olarak geçiş yaptı. Dimi Reklam Ajansı bünyesinde çalıştığı süre boyunca Garanti, Anadolu Efes, Nestle, Bacardi, Columbia, Samsung gibi birçok global markaya hizmet verdi. 2015 yılında Dimi Reklam Ajansı’nın ortak firması ARK Organizasyon’a Reklam Operasyon ve Satın Alma Yetkilisi olarak geçiş yaptı. ARK Organizasyon firması ile birlikte 2 yıl boyunca Türkiye’nin en büyük gençlik festivallerinden biri olan Arçelik Winterfest etkinliğini gerçekleştirdi. Rock’n Coke, Summerfest, Bebek Şenliği, Chill Out gibi diğer organizasyonlarda da üst düzey yetkili olarak görev aldı. 2016 yılı itibariyle Satış alanına odaklanmak isteyerek mevcut işinden ayrıldı ve Timur Gayrimenkul – NEF firması ile 3 aylık bir satış projesi yürüttü. Karşılıklı memnuniyet ve güven ilişkisi doğrultusunda NEF firmasının iş ortağı Central Property ailesine katıldı. Kendi ürettiği özel yemek tariflerini uygulamakta, farklı lezzetler deneyimlemekten, seyahat etmekten, yeni insanlar tanımaktan, keyifli anları ve doğadaki mucizeleri fotoğraflamaktan çok hoşlanıyor. Kariyerine Experium Gayrimenkul Yatırım ve Danışmanlık A.Ş.’ de Danışman olarak devam etmektedir.

Profili Görüntüle
Nesrin Yıldız

Nesrin Yıldız Danışman

Nesrin Yıldız 1983 yılında Trabzon’da doğdu. Lise eğitimini Trabzon Yomra Lisesinde aldı. 2003 yılında istanbul’a taşınma süreciyle birlikte Evkur A.Ş’de 2 yıl kadar satış ve satış sonrası hizmetleri bilgi işlem müşteri memnuniyeti alanında deneyim kazandı. Sonrasında bir Teknoloji firması olan Groupe seb satış ve satış sonrası hizmet vererek 7 yıllık bir çalışma süreci oldu. 2013 yılında Pak gıda Şirketin’de satış kanalında supervisor saha sorumlusu alanında deneyimler kazandı. 2018 yılında Experium Gayrimenkul ile yolları kesişti. Kariyerine Mayıs 2018’den itibaren Gayrimenkul Danışmanı olarak devam etmektedir.

Profili Görüntüle
Arman Gülyayla

Arman Gülyayla Danışman

Arman Gülyayla 1979’da İstanbul’da doğdu. 1993 Yılında Feriköy Ortaokulunu bitirdi. Aynı yıl çocuk tekstilinde faaliyet gösteren 1976 da kurulmuş Gülyayla Konfeksiyon İmalat ve Toptan Satış firmasında çalışmaya başladı. Büyük firmaların tekelleşmesi ve ekonominin geldiği nokta neticesinde 2013 yılında firma faaliyetine son verdi. 2013-2015 seneleri arasında e-ticarette kadın ayakkabı alanında faaliyet gösteren Sibel Agakay Tasarım Ayakkabıda müdürlük yaptı. 2015-2017 yılları arasında cafe işletmeciliği deneyimi olan Arman Gülyayla, şu anda yaklaşık 24 yıllık deneyim ve birikimleriyle EXPERİUM GAYRIMENKUL’de danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Profili Görüntüle
×
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?