İlanları karşılaştırın

Misyonumuz
İtibarlı, marka projelerin, teslimden sonra kiralama ve ikinci el satış süreçlerini yönetip, uygun profile sahip kişilerle yaşamın bir an önce başlamasını ve projenin değer kazanmasını sağlamak.

Vizyonumuz
Gayrimenkul yatırımcılarının, başları hiç ağrımadan, sorunlarla uğraşmadan, yatırımlarının karşılığında düzenli ve yüksek gelir elde etmelerini sağlayacak ürün ve hizmetler geliştirmek, mülklerini yönetmek.

Hedefimiz
Misyon ve vizyonumuza hizmet eden, teknolojiyi kullanan, rekabeti farklı bir platforma taşıyan, yani kendi mavi okyanusunu oluşturan Experium’u kurduk. Nef ve Eroğlu projeleri ile başladığımız yolculuğumuza, yeni markalar ekleyeceğiz. Nef, Eroğlu, İŞ GYO ve Siyahkalem gibi güçlü, sürdürülebilir ve itibarlı markalar olmalarına özen göstereceğiz.

İş Yapış Şeklimiz

Kurucumuz

Hakan Koçer
Hakan Koçer 1967’de İstanbul’da doğdu. 1985 yılında Kadıköy Maarif Kolej’inden, 1989 yılında İTÜ Elektronik’ten mezun oldu. Arena’da, teknoloji ürünleri dağıtıcılığını, satış kanallarını, düşük maliyetli olmanın önemini, SAP uyarlamanın zorluğunu, borsaya açılma sürecini, şirket birleşmelerinin sancısını, 1994, 2001 krizlerini, dolayısıyla kur riski almanın nelere mal olabileceğini, bizzat girişimci kimliğiyle yaşayarak ve çeşitli bedeller ödeyerek öğrendi. Senelik 2 milyon USD ciro ile başlayan Arena macerası, Koçer ayrıldığında, 90 milyon USD şirket değeri ile IMKB’ye açılmış, 260 milyon USD yıllık ciro elde eden bir düzeye ulaşmıştı.

Koçer, Arena’dan sonra AirTies’da ürün geliştirmeyi, Ar-Ge süreçlerini, farklılaşmayı ama sadece ürünün değil, çevresindeki hizmet yumağının önemini, marka konumlamayı, entellektüel sermayenin değerini ve dünya markası olmanın zorluğunu öğrendi. AirTies’ın Türkiye’deki pazar payı Koçer’in Genel Müdürlüğü döneminde % 65’e kadar çıkmıştı.

Homend ise Powerpoint sunumu olarak başladıktan 5 yıl sonra, bugün Türkiye’de takdir edilen bir elektrikli ev aletleri markası olarak sektörde yerini aldı ve Koçer’e sıfırdan itibarlı bir marka oluşturmayı, geliştirmeyi ve konumlamayı, yeni satış kanallarını, perakendeyi ve özellikle internet üzerinden tüketiciye dokunmayı öğretti.

Gayrimenkul geliştirme sektörüne Nef ile adım atan Koçer, önce danışmanlık sonra yöneticilik yaptığı Nef’te, proje geliştirme, talep oluşturup lansman yapma, projeye uygun inşaat yapıp teslim etme, teslim sonrası hizmetler ve site yönetimi konularında deneyim kazandı. Nef’in Amerika ve Almanya’daki gayrimenkul geliştirme çalışmalarını da yürüten Koçer, Mayıs 2017’de Experium’u kurmak için Nef’ten ayrıldı.

Yemek yapmayı, dünyayı gezmeyi seven Koçer, Gamze Nalan ile evli ve 2 çocuk babası.

Sibel Ergüne

Sibel Ergüne Danışman

Sibel Ergüne 1991 İstanbul doğumludur. 2010 yılında Yeditepe Üniversitesinde İngilizce hazırlık bölümü tamamlamıştır.Ardından Balıkesir Üniversitesi Turizm Seyahat İşletmeciliği bölümünden 2015 yılında mezun olmuştur. Lise dönemlerinde uluslararası firmalarda merchandising elemanı olarak çalışmıştır . Üniversite döneminide turizm ve seyahat acentelarında gönüllü stajlarla değerlendirmiştir . Mezun olduktan sonra 2016 yılında Pelit Pastacılık A.Ş de mağaza müdürü olarak görev yapmış, bu dönemde kendisini satış ve müşteri ilişkileri konusunda eğitmiştir.Satış ve pazarlama teknikleri ,liderlik ,problem çözme teknikleri konusunda şirket içi eğitimler almıştır .Kitap okuma , araştırma ve felsefeye olan ilgisi sosyal ve aktif kişiliğinin gelişmesine yansımıştır. Gayrimenkul sektörüne olan özel ilgisi sayesinde de bu sektöre yönelmiş ve Experium Gayrimenkul ve Danışmanlık firmasında Satış Danışmanı olarak işe başlamıştır.

Profili Görüntüle
Zübeyde Yılmaz

Zübeyde Yılmaz Danışman

Zübeyde Yılmaz 1992 İstanbul doğumludur. Lise eğitimini Dr. Sadık Ahmet Anadolu Lisesinde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümünde eğitimine devam ettiği sırada yeni kurulan Homend Küçük Ev Aletleri firmasının çağrı merkezi departmanında görev almaya başladı. Müşteri temsilciliği ardından takım liderliği pozisyonunda görevine başarıyla devam etti. Eğitimini tamamlamak ve İngilizce öğrenmek amacıyla Homend’deki görevinden ayrılarak bir süre eğitimine devam etti. 2016 yılında başladığı Plan Dijital Reklam firmasında ön muhasebe alanında deneyim kazanarak 2017 yılında yolu Experium Gayrimenkul ile kesişti. Experium Gayrimenkul’de ofis yöneticiliği ile birlikte Gayrimenkul Danışmanlığı ve Ticari Gayrimenkul alanında da deneyimler kazandı. Kariyerine Nisan 2018’den itibaren Gayrimenkul Danışmanı olarak devam etmektedir.

Profili Görüntüle
Murat Korkmaz

Murat Korkmaz Bölge Müdürü

Murat Korkmaz, 1978 İstanbul doğumludur, İlk Öğrenimini Lütfi Erçin İlkokulunda tamamladıktan sonra Saint Benoit Fransız Lisesinde devam etmiş ve sonrasında İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olmuştur. Okul hayatı ile eşzamanlı olarak başlayan önceleri dönemsel olarak sonrasında ise profesyonel olarak yurt dışı merkezli şirketlerde müşteri hizmetleri ve assistance hizmetleri ile başlayan iş hayatı sonrasında ithalat ihracat yapan şirketlere kadar uzanmıştır. Yıllar içerisinde edindiği satış pazarlama ve müşteri yönetimi bilgilerini Gayrimenkul sektörüne olan özel ilgisi sayesinde bu sektöre yönlendirmiş ve neticesinde Coldwell Banker firmasına girerek eğitimli bir Gayrimenkul Yatırım Danışmanı olmuştur, kendisini bu süreçte Ticari Gayrimenkuller ve Lüks konut kulvarlarında daha uygun görmüş gelişimini bu yönde sürdürmüştür. Günümüz itibariyle Experium Gayrimenkul ve Danışmanlık firmasında Bölge Satış Yöneticisi görevinde sektörde ilerlemektedir.

Profili Görüntüle
Onur Demir

Onur Demir Müdür

Onur Demir 1978 İstanbul doğumludur. İlkokulu Suadiye Turhan Mediha Tansel’de başlayıp, Ahmet Şimşek Kolejinde bitirip oradan Anabilim Lisesine geçmiştir. Yeditepe Üniversitesi İşletme Mezunu olup Üniversitenin ilk kulüplerinden Yeditepe Müzik Kulübünün kurucu üyesi olarak başlayıp sonrası 2 sene boyunca Kulüp Başkanlığı ile birçok organizasyonda “team leader” olarak aktif öğrenci rolünü oynamaya devam etmiştir. Üniversite döneminde part time olarak “OECD Organizasyonu” gibi organizasyonlarda çalışıp kendini profesyonel hayata küçük küçük hazırlamıştır. Aile şirketi olan Truva Avize Sanayii ile profesyonel hayata 2003 yılında başlayıp, üretim, tasarım, pazarlama ve satış konularında tecrübe edinmiştir. Erenköy’de ki şube ile “Kentsel Dönüşüm” ile tanışan Onur Demir burası ile ilgilenirken kendini “Kentsel Dönüşüm” ve Gayrimenkul sektörünün içinde bulmuştur. Coldwell Banker’a girerek eğitim ve tecrübelerini tamamlayıp oradan NEF’in ikinci el satış ve kiralamalarını yapan anlaşmalı firması Central Property’e girerek, gayrimenkulde proje satış ve kiralamalarında kendisini ispat etmiştir. Şimdi Experium Gayrimenkul ve Danışmanlık firmasına giren Onur Demir, Experium Müdürü olarak sektöre devam etmektedir.

Profili Görüntüle
Arman Gülyayla

Arman Gülyayla Danışman

Arman Gülyayla 1979’da İstanbul’da doğdu. 1993 Yılında Feriköy Ortaokulunu bitirdi. Aynı yıl çocuk tekstilinde faaliyet gösteren 1976 da kurulmuş Gülyayla Konfeksiyon İmalat ve Toptan Satış firmasında çalışmaya başladı. Büyük firmaların tekelleşmesi ve ekonominin geldiği nokta neticesinde 2013 yılında firma faaliyetine son verdi. 2013-2015 seneleri arasında e-ticarette kadın ayakkabı alanında faaliyet gösteren Sibel Agakay Tasarım Ayakkabıda müdürlük yaptı. 2015-2017 yılları arasında cafe işletmeciliği deneyimi olan Arman Gülyayla, şu anda yaklaşık 24 yıllık deneyim ve birikimleriyle EXPERİUM GAYRIMENKUL’de danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Profili Görüntüle
Nesrin Yıldız

Nesrin Yıldız Danışman

Nesrin Yıldız 1983 yılında Trabzon’da doğdu. Lise eğitimini Trabzon Yomra Lisesinde aldı. 2003 yılında istanbul’a taşınma süreciyle birlikte Evkur A.Ş’de 2 yıl kadar satış ve satış sonrası hizmetleri bilgi işlem müşteri memnuniyeti alanında deneyim kazandı. Sonrasında bir Teknoloji firması olan Groupe seb satış ve satış sonrası hizmet vererek 7 yıllık bir çalışma süreci oldu. 2013 yılında Pak gıda Şirketin’de satış kanalında supervisor saha sorumlusu alanında deneyimler kazandı. 2018 yılında Experium Gayrimenkul ile yolları kesişti. Kariyerine Mayıs 2018’den itibaren Gayrimenkul Danışmanı olarak devam etmektedir.

Profili Görüntüle
Alp Ercan

Alp Ercan Danışman

Ömer Alp Ercan, 1995 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lise eğitimini Ahmet Şimşek Koleji Anadolu Lisesi'nde almış, lisans eğitimini ise Okan Üniversitesi - Adalet bölümünden 2017 yılında mezun olarak tamamlamıştır. Üniversite yıllarını boş geçirmeyerek İnpınar Hukuk Bürosu'nda Asistan olarak çalışmıştır. Bu görevi sayesinde iş hayatına hazırlık sürecinde; hukuk analizi, araştırma, grup çalışması ve stratejik planlama gibi birçok alanda ön tecrübe edinmiştir. Buradaki görevinden edindiği deneyimleri kişisel bilgileriyle de birleştirmiş ve bir aile işletmesinde, İşletmeci olarak görev almıştır. Diğer yandan müzik tutkusunu 2017 yılında aldığı bir müzik eğitimi ile profesyonelleştirmiş ve boş zamanlarında özel gece kulüplerinde DJ performansı sergilemiştir. Erken yaşta atıldığı iş hayatının sunduğu fırsatlarla radikal bir karar vererek sektör değişikliği yapmış ve inşaat sektörüne atılmıştır. Burada sektörün öncü firmalarından Experium Gayrimenkul ve Danışmanlık Şirketi'nde, yine sektöründe öncü bir firma olan Nef'in projelerini ve diğer firmalara ait projelerin tanıtımını, ikinci el satış ve kiralamasını yaparak kariyerine emin adımlarla devam etmektedir.

Profili Görüntüle
Ozan Akın

Ozan Akın Danışman

Ozan Akın 1992 yılında İstanbul'da doğdu. 2010 yılında İstanbul M.N.A. Anadolu Lisesi'ni bitirdi. 2016 yılında Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Nef 'te bir yıl boyunca ikinci el satış danışmanlığı görevini yerine getirdi ve bu arada portföy yönetimi, müşteri ilişkileri, satış, satış sonrası çözüm üretme konularında tecrübe edindi. Nef 03, Nef 12, Nef 13 projelerinin teslim ve ikinci el sürecinde yer alarak gayrimenkul deneyimleri elde etti. Ozan Akın kariyerine Experium' da Gayrimenkul Danışmanı olarak devam etmektedir.

Profili Görüntüle
×
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?