İlanları karşılaştırın

Misyonumuz
İtibarlı, marka projelerin, teslimden sonra kiralama ve ikinci el satış süreçlerini yönetip, uygun profile sahip kişilerle yaşamın bir an önce başlamasını ve projenin değer kazanmasını sağlamak.

Vizyonumuz
Gayrimenkul yatırımcılarının, başları hiç ağrımadan, sorunlarla uğraşmadan, yatırımlarının karşılığında düzenli ve yüksek gelir elde etmelerini sağlayacak ürün ve hizmetler geliştirmek, mülklerini yönetmek.

Hedefimiz
Misyon ve vizyonumuza hizmet eden, teknolojiyi kullanan, rekabeti farklı bir platforma taşıyan, yani kendi mavi okyanusunu oluşturan Experium’u kurduk. Nef ve Eroğlu projeleri ile başladığımız yolculuğumuza, yeni markalar ekleyeceğiz. Nef, Eroğlu ve İŞ GYO gibi güçlü, sürdürülebilir ve itibarlı markalar olmalarına özen göstereceğiz.

İş Yapış Şeklimiz

Kurucumuz

Hakan Koçer
Hakan Koçer 1967’de İstanbul’da doğdu. 1985 yılında Kadıköy Maarif Kolej’inden, 1989 yılında İTÜ Elektronik’ten mezun oldu. Arena’da, teknoloji ürünleri dağıtıcılığını, satış kanallarını, düşük maliyetli olmanın önemini, SAP uyarlamanın zorluğunu, borsaya açılma sürecini, şirket birleşmelerinin sancısını, 1994, 2001 krizlerini, dolayısıyla kur riski almanın nelere mal olabileceğini, bizzat girişimci kimliğiyle yaşayarak ve çeşitli bedeller ödeyerek öğrendi. Senelik 2 milyon USD ciro ile başlayan Arena macerası, Koçer ayrıldığında, 90 milyon USD şirket değeri ile IMKB’ye açılmış, 260 milyon USD yıllık ciro elde eden bir düzeye ulaşmıştı.

Koçer, Arena’dan sonra AirTies’da ürün geliştirmeyi, Ar-Ge süreçlerini, farklılaşmayı ama sadece ürünün değil, çevresindeki hizmet yumağının önemini, marka konumlamayı, entellektüel sermayenin değerini ve dünya markası olmanın zorluğunu öğrendi. AirTies’ın Türkiye’deki pazar payı Koçer’in Genel Müdürlüğü döneminde % 65’e kadar çıkmıştı.

Homend ise Powerpoint sunumu olarak başladıktan 5 yıl sonra, bugün Türkiye’de takdir edilen bir elektrikli ev aletleri markası olarak sektörde yerini aldı ve Koçer’e sıfırdan itibarlı bir marka oluşturmayı, geliştirmeyi ve konumlamayı, yeni satış kanallarını, perakendeyi ve özellikle internet üzerinden tüketiciye dokunmayı öğretti.

Gayrimenkul geliştirme sektörüne Nef ile adım atan Koçer, önce danışmanlık sonra yöneticilik yaptığı Nef’te, proje geliştirme, talep oluşturup lansman yapma, projeye uygun inşaat yapıp teslim etme, teslim sonrası hizmetler ve site yönetimi konularında deneyim kazandı. Nef’in Amerika ve Almanya’daki gayrimenkul geliştirme çalışmalarını da yürüten Koçer, Mayıs 2017’de Experium’u kurmak için Nef’ten ayrıldı.

Yemek yapmayı, dünyayı gezmeyi seven Koçer, Gamze Nalan ile evli ve 2 çocuk babası.

Arman Gülyayla

Arman Gülyayla Danışman

Arman Gülyayla 1979’da İstanbul’da doğdu. 1993 Yılında Feriköy Ortaokulunu bitirdi. Aynı yıl çocuk tekstilinde faaliyet gösteren 1976 da kurulmuş Gülyayla Konfeksiyon İmalat ve Toptan Satış firmasında çalışmaya başladı. Büyük firmaların tekelleşmesi ve ekonominin geldiği nokta neticesinde 2013 yılında firma faaliyetine son verdi. 2013-2015 seneleri arasında e-ticarette kadın ayakkabı alanında faaliyet gösteren Sibel Agakay Tasarım Ayakkabıda müdürlük yaptı. 2015-2017 yılları arasında cafe işletmeciliği deneyimi olan Arman Gülyayla, şu anda yaklaşık 24 yıllık deneyim ve birikimleriyle EXPERİUM GAYRIMENKUL’de danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Profili Görüntüle
Murat Korkmaz

Murat Korkmaz Bölge Müdürü

Murat Korkmaz, 1978 İstanbul doğumludur, İlk Öğrenimini Lütfi Erçin İlkokulunda tamamladıktan sonra Saint Benoit Fransız Lisesinde devam etmiş ve sonrasında İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olmuştur. Okul hayatı ile eşzamanlı olarak başlayan önceleri dönemsel olarak sonrasında ise profesyonel olarak yurt dışı merkezli şirketlerde müşteri hizmetleri ve assistance hizmetleri ile başlayan iş hayatı sonrasında ithalat ihracat yapan şirketlere kadar uzanmıştır. Yıllar içerisinde edindiği satış pazarlama ve müşteri yönetimi bilgilerini Gayrimenkul sektörüne olan özel ilgisi sayesinde bu sektöre yönlendirmiş ve neticesinde Coldwell Banker firmasına girerek eğitimli bir Gayrimenkul Yatırım Danışmanı olmuştur, kendisini bu süreçte Ticari Gayrimenkuller ve Lüks konut kulvarlarında daha uygun görmüş gelişimini bu yönde sürdürmüştür. Günümüz itibariyle Experium Gayrimenkul ve Danışmanlık firmasında Bölge Satış Yöneticisi görevinde sektörde ilerlemektedir.

Profili Görüntüle
Merve Akbaş

Merve Akbaş Danışman

Merve Akbaş 1991 yılında İstanbul’da doğdu. Lise eğitimini Özel Okyanus Koleji’nde aldı. 2011 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi – İletişim Fakültesi Radyo Sinema Televizyon bölümünden mezun oldu. Çalışma hayatına üniversite yıllarında başlayarak Mudo gibi konsept firmaların sahada satış ve kurumsal satış çalışmalarında yer aldı. Üniversite mezuniyeti ardından kariyerini Reklam - Pazarlama alanında şekillendirerek 2 yıl süre ile Doğa Koleji’nde Kurumsal Pazarlama Sorumlusu olarak görev aldı. Mudo, Özel Doğa Okulları gibi kurumsal firmalarda kazandığı tecrübenin ardından Reklam sektörünün ajans tarafını da deneyimlemek amacıyla 2014 yılında Dimi Reklam ve Tanıtım Ajansı’na Marka yöneticisi olarak geçiş yaptı. Dimi Reklam Ajansı bünyesinde çalıştığı süre boyunca Garanti, Anadolu Efes, Nestle, Bacardi, Columbia, Samsung gibi birçok global markaya hizmet verdi. 2015 yılında Dimi Reklam Ajansı’nın ortak firması ARK Organizasyon’a Reklam Operasyon ve Satın Alma Yetkilisi olarak geçiş yaptı. ARK Organizasyon firması ile birlikte 2 yıl boyunca Türkiye’nin en büyük gençlik festivallerinden biri olan Arçelik Winterfest etkinliğini gerçekleştirdi. Rock’n Coke, Summerfest, Bebek Şenliği, Chill Out gibi diğer organizasyonlarda da üst düzey yetkili olarak görev aldı. 2016 yılı itibariyle Satış alanına odaklanmak isteyerek mevcut işinden ayrıldı ve Timur Gayrimenkul – NEF firması ile 3 aylık bir satış projesi yürüttü. Karşılıklı memnuniyet ve güven ilişkisi doğrultusunda NEF firmasının iş ortağı Central Property ailesine katıldı. Kendi ürettiği özel yemek tariflerini uygulamakta, farklı lezzetler deneyimlemekten, seyahat etmekten, yeni insanlar tanımaktan, keyifli anları ve doğadaki mucizeleri fotoğraflamaktan çok hoşlanıyor. Kariyerine Experium Gayrimenkul Yatırım ve Danışmanlık A.Ş.’ de Danışman olarak devam etmektedir.

Profili Görüntüle
Alp Ercan

Alp Ercan Danışman

Ömer Alp Ercan, 1995 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lise eğitimini Ahmet Şimşek Koleji Anadolu Lisesi'nde almış, lisans eğitimini ise Okan Üniversitesi - Adalet bölümünden 2017 yılında mezun olarak tamamlamıştır. Üniversite yıllarını boş geçirmeyerek İnpınar Hukuk Bürosu'nda Asistan olarak çalışmıştır. Bu görevi sayesinde iş hayatına hazırlık sürecinde; hukuk analizi, araştırma, grup çalışması ve stratejik planlama gibi birçok alanda ön tecrübe edinmiştir. Buradaki görevinden edindiği deneyimleri kişisel bilgileriyle de birleştirmiş ve bir aile işletmesinde, İşletmeci olarak görev almıştır. Diğer yandan müzik tutkusunu 2017 yılında aldığı bir müzik eğitimi ile profesyonelleştirmiş ve boş zamanlarında özel gece kulüplerinde DJ performansı sergilemiştir. Erken yaşta atıldığı iş hayatının sunduğu fırsatlarla radikal bir karar vererek sektör değişikliği yapmış ve inşaat sektörüne atılmıştır. Burada sektörün öncü firmalarından Experium Gayrimenkul ve Danışmanlık Şirketi'nde, yine sektöründe öncü bir firma olan Nef'in projelerini ve diğer firmalara ait projelerin tanıtımını, ikinci el satış ve kiralamasını yaparak kariyerine emin adımlarla devam etmektedir.

Profili Görüntüle
Sibel Ergüne

Sibel Ergüne Danışman

Sibel Ergüne 1991 İstanbul doğumludur. 2010 yılında Yeditepe Üniversitesinde İngilizce hazırlık bölümü tamamlamıştır.Ardından Balıkesir Üniversitesi Turizm Seyahat İşletmeciliği bölümünden 2015 yılında mezun olmuştur. Lise dönemlerinde uluslararası firmalarda merchandising elemanı olarak çalışmıştır . Üniversite döneminide turizm ve seyahat acentelarında gönüllü stajlarla değerlendirmiştir . Mezun olduktan sonra 2016 yılında Pelit Pastacılık A.Ş de mağaza müdürü olarak görev yapmış, bu dönemde kendisini satış ve müşteri ilişkileri konusunda eğitmiştir.Satış ve pazarlama teknikleri ,liderlik ,problem çözme teknikleri konusunda şirket içi eğitimler almıştır .Kitap okuma , araştırma ve felsefeye olan ilgisi sosyal ve aktif kişiliğinin gelişmesine yansımıştır. Gayrimenkul sektörüne olan özel ilgisi sayesinde de bu sektöre yönelmiş ve Experium Gayrimenkul ve Danışmanlık firmasında Satış Danışmanı olarak işe başlamıştır.

Profili Görüntüle
Ayşe Nur Şirin

Ayşe Nur Şirin Danışman

Ayşe Nur Şirin,1989 Manisa’da doğdu. Afyon Kocatepe Üniversitesi Meslek Yüksekokulu bilgisayar teknolojileri ve programlama bölümünden 2009’da mezun oldu. Hemen sonra iş hayatına bilgisayar firmasında müşteri hizmetleri ve teknik servis personeli olarak başladı. Organizasyon hizmeti sunan bir şirkette iki sene ön muhasebede ve organizasyonda çalıştı. Daha sonra teknoloji firmasında satış danışmanlığıyla devam etti. Kariyer değişimi hedefinden sonra inşaat sektörüne doğru yol alan Şirin, şimdi Experium gayrimenkul ve danışmanlık şirketinde Nef ve Nef dışı projelerin ikinci el satış ve kiralamasıyla kariyerine devam etmektedir.

Profili Görüntüle
Ozan Akın

Ozan Akın Danışman

Ozan Akın 1992 yılında İstanbul'da doğdu. 2010 yılında İstanbul M.N.A. Anadolu Lisesi'ni bitirdi. 2016 yılında Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Nef 'te bir yıl boyunca ikinci el satış danışmanlığı görevini yerine getirdi ve bu arada portföy yönetimi, müşteri ilişkileri, satış, satış sonrası çözüm üretme konularında tecrübe edindi. Nef 03, Nef 12, Nef 13 projelerinin teslim ve ikinci el sürecinde yer alarak gayrimenkul deneyimleri elde etti. Ozan Akın kariyerine Experium' da Gayrimenkul Danışmanı olarak devam etmektedir.

Profili Görüntüle
Büşra Öztin

Büşra Öztin Danışman

Büşra ÖZTİN 1991 yılında İstanbul’da doğdu. 2009 yılında İstanbul Atatürk Kız Teknik ve Anadolu Meslek Lisesini bitirdi. 2012 yılında Ege Üniversitesi -Moda ve Tasarım bölümünden mezun oldu. Üniversite mezuniyetinin ardından kariyerini tekstil sektöründe devam ettirmeyi hedefleyen Büşra Öztin çalışma hayatına İzmir’de yurtdışı bağlantılı bir Moda evinde aksesuar tasarımı yaparak başlamıştır. Bu iş tecrübesinin ardından tekstil sektöründe müşteri ilişkileri, planlama, üretim ve imalat süreçlerinde yetkinlik kazanmak amacıyla 2 farklı tekstil firmasında planlama ve müşteri temsilciği yaparak kariyerini müşteri ilişkileri ve yönetiminde şekillendirdi. 2016 yılında Bali’de deneyimli bir tasarım ekibi tarafından tasarlanarak titiz ve detaylı bir üretim sürecinden geçen Living Karma – Exclusive Furniture & Cafe/Juice Bar isimli mobilya firmasın da perakende, kurumsal toptan satışta (mimarlık ofisleri) , müşteri datasının oluşturulması teslim ve operasyon süreçlerinin belirlenmesi, etkinlik, aktivite projelendirme de müşteri ilişkileri sorumlusu olarak görev aldı. Seramik ve heykel uygulamalarına gitmekten, sanat ve etkinlik aktivitelerini takip etmekten, sahaf ve kitapevlerini sık sık ziyaret etmekten, seyahat etmekten ve mümkün oldukça çok yeni mekan keşiflerinden hoşlanmakta olan Büşra ÖZTİN kariyerine Experium Gayrimenkul de Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanı olarak devam etmektedir.

Profili Görüntüle