İlanları karşılaştırın

Misyonumuz
İtibarlı, marka projelerin, teslimden sonra kiralama ve ikinci el satış süreçlerini yönetip, uygun profile sahip kişilerle yaşamın bir an önce başlamasını ve projenin değer kazanmasını sağlamak.

Vizyonumuz
Gayrimenkul yatırımcılarının, başları hiç ağrımadan, sorunlarla uğraşmadan, yatırımlarının karşılığında düzenli ve yüksek gelir elde etmelerini sağlayacak ürün ve hizmetler geliştirmek, mülklerini yönetmek.

Hedefimiz
Misyon ve vizyonumuza hizmet eden, teknolojiyi kullanan, rekabeti farklı bir platforma taşıyan, yani kendi mavi okyanusunu oluşturan Experium’u kurduk. Nef ve Eroğlu projeleri ile başladığımız yolculuğumuza, yeni markalar ekleyeceğiz. Nef, Eroğlu, İŞ GYO ve Siyahkalem gibi güçlü, sürdürülebilir ve itibarlı markalar olmalarına özen göstereceğiz.

İş Yapış Şeklimiz

Kurucumuz

Hakan Koçer
Hakan Koçer 1967’de İstanbul’da doğdu. 1985 yılında Kadıköy Maarif Kolej’inden, 1989 yılında İTÜ Elektronik’ten mezun oldu. Arena’da, teknoloji ürünleri dağıtıcılığını, satış kanallarını, düşük maliyetli olmanın önemini, SAP uyarlamanın zorluğunu, borsaya açılma sürecini, şirket birleşmelerinin sancısını, 1994, 2001 krizlerini, dolayısıyla kur riski almanın nelere mal olabileceğini, bizzat girişimci kimliğiyle yaşayarak ve çeşitli bedeller ödeyerek öğrendi. Senelik 2 milyon USD ciro ile başlayan Arena macerası, Koçer ayrıldığında, 90 milyon USD şirket değeri ile IMKB’ye açılmış, 260 milyon USD yıllık ciro elde eden bir düzeye ulaşmıştı.

Koçer, Arena’dan sonra AirTies’da ürün geliştirmeyi, Ar-Ge süreçlerini, farklılaşmayı ama sadece ürünün değil, çevresindeki hizmet yumağının önemini, marka konumlamayı, entellektüel sermayenin değerini ve dünya markası olmanın zorluğunu öğrendi. AirTies’ın Türkiye’deki pazar payı Koçer’in Genel Müdürlüğü döneminde % 65’e kadar çıkmıştı.

Homend ise Powerpoint sunumu olarak başladıktan 5 yıl sonra, bugün Türkiye’de takdir edilen bir elektrikli ev aletleri markası olarak sektörde yerini aldı ve Koçer’e sıfırdan itibarlı bir marka oluşturmayı, geliştirmeyi ve konumlamayı, yeni satış kanallarını, perakendeyi ve özellikle internet üzerinden tüketiciye dokunmayı öğretti.

Gayrimenkul geliştirme sektörüne Nef ile adım atan Koçer, önce danışmanlık sonra yöneticilik yaptığı Nef’te, proje geliştirme, talep oluşturup lansman yapma, projeye uygun inşaat yapıp teslim etme, teslim sonrası hizmetler ve site yönetimi konularında deneyim kazandı. Nef’in Amerika ve Almanya’daki gayrimenkul geliştirme çalışmalarını da yürüten Koçer, Mayıs 2017’de Experium’u kurmak için Nef’ten ayrıldı.

Yemek yapmayı, dünyayı gezmeyi seven Koçer, Gamze Nalan ile evli ve 2 çocuk babası.

Zuhal Yılmaz

Zuhal Yılmaz Danışman

Zuhal Yılmaz 1989 İstanbul doğumludur. Lise eğitimini Sarıyer Anadolu Kız Meslek Lisesinde Okul Öncesi Öğretmenliği eğitimini alarak tamamladı. Eğitimi öncesinde çeşitli meslek ve sektörlerde deneyim edindi. 2016 Yılında başladığı çağrı merkezi müşteri temsilciliği görevine devam ederken Atatürk Üniversitesi Sosyal bilimler bölümünde eğitimine devam etti. Sektöre olan özel ilgisi sonucu 2018 Yılında Experium ile tanışarak Gayrimenkul Danışmanlığı alanında deneyim kazanmaya başladı.

Profili Görüntüle
Ozan Akın

Ozan Akın Danışman

Ozan Akın 1992 yılında İstanbul'da doğdu. 2010 yılında İstanbul M.N.A. Anadolu Lisesi'ni bitirdi. 2016 yılında Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Nef 'te bir yıl boyunca ikinci el satış danışmanlığı görevini yerine getirdi ve bu arada portföy yönetimi, müşteri ilişkileri, satış, satış sonrası çözüm üretme konularında tecrübe edindi. Nef 03, Nef 12, Nef 13 projelerinin teslim ve ikinci el sürecinde yer alarak gayrimenkul deneyimleri elde etti. Ozan Akın kariyerine Experium' da Gayrimenkul Danışmanı olarak devam etmektedir.

Profili Görüntüle
Betül Başgör

Betül Başgör Kıdemli Danışman

1987 yılında İstanbul'da doğdu. 2006 yılında lojistik/kargo sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Citipac Ekspress isimli firmanın ortağı olarak ticarete atıldı. Firmanın reklam, pazarlama, halkla ilişkiler ve müşteri hizmetleri departmanlarını yönetti. Citipac Express'in İstanbul’da bir antrepoyla başlayan yolculuğu kısa sürede İzmir, Ankara, Antalya, Denizli, Bursa ve Manisa ile 7 büyük antrepoya yükseldi ve kendinden söz ettirir hale geldi. 2013 yıllarının ortalarında iş yoğunluğu ve stresten uzaklaşmak için haklarını devredip biraz dinlenmeye karar verdi. O dönem tanıştığı Coldwell Banker ile gayrimenkul sektörüne adım attı. Gayrimenkul sektöründe uzmanlaşmaya karar verip gayrimenkul teknik ve satış eğitimlerini sektörün ileri gelen uzmanlarından aldı. Lüks konutların ve projelerdeki 2.el konut ve ticari gayrimenkullerin kiralama ve satılmasında projelere dahil olup başarılı işlere imza attı. Bugün; ticari ve konut satış/kiralama konularındaki uzmanlığı ile mutlak müşteri memnuniyet ilkesini Nef gibi özel projelerle çalışan Experium Gayrimenkul ve Danışmanlık bünyesinde Kıdemli Gayrimenkul Danışmanı görevi ile gerçekleştirmektedir.

Profili Görüntüle
Alp Ercan

Alp Ercan Danışman

Ömer Alp Ercan, 1995 yılında İstanbul'da doğmuştur. Lise eğitimini Ahmet Şimşek Koleji Anadolu Lisesi'nde almış, lisans eğitimini ise Okan Üniversitesi - Adalet bölümünden 2017 yılında mezun olarak tamamlamıştır. Üniversite yıllarını boş geçirmeyerek İnpınar Hukuk Bürosu'nda Asistan olarak çalışmıştır. Bu görevi sayesinde iş hayatına hazırlık sürecinde; hukuk analizi, araştırma, grup çalışması ve stratejik planlama gibi birçok alanda ön tecrübe edinmiştir. Buradaki görevinden edindiği deneyimleri kişisel bilgileriyle de birleştirmiş ve bir aile işletmesinde, İşletmeci olarak görev almıştır. Diğer yandan müzik tutkusunu 2017 yılında aldığı bir müzik eğitimi ile profesyonelleştirmiş ve boş zamanlarında özel gece kulüplerinde DJ performansı sergilemiştir. Erken yaşta atıldığı iş hayatının sunduğu fırsatlarla radikal bir karar vererek sektör değişikliği yapmış ve inşaat sektörüne atılmıştır. Burada sektörün öncü firmalarından Experium Gayrimenkul ve Danışmanlık Şirketi'nde, yine sektöründe öncü bir firma olan Nef'in projelerini ve diğer firmalara ait projelerin tanıtımını, ikinci el satış ve kiralamasını yaparak kariyerine emin adımlarla devam etmektedir.

Profili Görüntüle
Murat Korkmaz

Murat Korkmaz Müdür / Kiralama

Murat Korkmaz, 1978 İstanbul doğumludur, İlk Öğrenimini Lütfi Erçin İlkokulunda tamamladıktan sonra Saint Benoit Fransız Lisesinde devam etmiş ve sonrasında İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olmuştur. Okul hayatı ile eşzamanlı olarak başlayan önceleri dönemsel olarak sonrasında ise profesyonel olarak yurt dışı merkezli şirketlerde müşteri hizmetleri ve assistance hizmetleri ile başlayan iş hayatı sonrasında ithalat ihracat yapan şirketlere kadar uzanmıştır. Yıllar içerisinde edindiği satış pazarlama ve müşteri yönetimi bilgilerini Gayrimenkul sektörüne olan özel ilgisi sayesinde bu sektöre yönlendirmiş ve neticesinde Coldwell Banker firmasına girerek eğitimli bir Gayrimenkul Yatırım Danışmanı olmuştur, kendisini bu süreçte Ticari Gayrimenkuller ve Lüks konut kulvarlarında daha uygun görmüş gelişimini bu yönde sürdürmüştür. Günümüz itibariyle Experium Gayrimenkul ve Danışmanlık firmasında Bölge Satış Yöneticisi görevinde sektörde ilerlemektedir.

Profili Görüntüle
Sibel Ergüne

Sibel Ergüne Danışman

Sibel Ergüne 1991 İstanbul doğumludur. 2010 yılında Yeditepe Üniversitesinde İngilizce hazırlık bölümü tamamlamıştır.Ardından Balıkesir Üniversitesi Turizm Seyahat İşletmeciliği bölümünden 2015 yılında mezun olmuştur. Lise dönemlerinde uluslararası firmalarda merchandising elemanı olarak çalışmıştır . Üniversite döneminide turizm ve seyahat acentelarında gönüllü stajlarla değerlendirmiştir . Mezun olduktan sonra 2016 yılında Pelit Pastacılık A.Ş de mağaza müdürü olarak görev yapmış, bu dönemde kendisini satış ve müşteri ilişkileri konusunda eğitmiştir.Satış ve pazarlama teknikleri ,liderlik ,problem çözme teknikleri konusunda şirket içi eğitimler almıştır .Kitap okuma , araştırma ve felsefeye olan ilgisi sosyal ve aktif kişiliğinin gelişmesine yansımıştır. Gayrimenkul sektörüne olan özel ilgisi sayesinde de bu sektöre yönelmiş ve Experium Gayrimenkul ve Danışmanlık firmasında Satış Danışmanı olarak işe başlamıştır.

Profili Görüntüle
Zübeyde Yılmaz

Zübeyde Yılmaz Danışman

Zübeyde Yılmaz 1992 İstanbul doğumludur. Lise eğitimini Dr. Sadık Ahmet Anadolu Lisesinde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümünde eğitimine devam ettiği sırada yeni kurulan Homend Küçük Ev Aletleri firmasının çağrı merkezi departmanında görev almaya başladı. Müşteri temsilciliği ardından takım liderliği pozisyonunda görevine başarıyla devam etti. Eğitimini tamamlamak ve İngilizce öğrenmek amacıyla Homend’deki görevinden ayrılarak bir süre eğitimine devam etti. 2016 yılında başladığı Plan Dijital Reklam firmasında ön muhasebe alanında deneyim kazanarak 2017 yılında yolu Experium Gayrimenkul ile kesişti. Experium Gayrimenkul’de ofis yöneticiliği ile birlikte Gayrimenkul Danışmanlığı ve Ticari Gayrimenkul alanında da deneyimler kazandı. Kariyerine Nisan 2018’den itibaren Gayrimenkul Danışmanı olarak devam etmektedir.

Profili Görüntüle
Mustafa Ayrancı

Mustafa Ayrancı Müdür / Yabancıya Satış & İş Ortakları

Mustafa Ayrancı 1977 Çankırı doğumludur. İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü mezunu olup Osmanlı İktisat Tarihi yüksek lisansında tez aşamasındadır. Boşanmış ve 2 erkek çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce ve başlangıç seviyesinde Arapça bilmektedir. 1996 yılında Florence Nightingale Hastanesi muhasebe departmanında başlayan iş hayatı boyunca sırasıyla R.J.Reynolds Tobacco Türkiye’de Muhasebe, Boyner Holding Advantage Kart’da Call Center Yöneticiliği ve Avea’da Ege-Akdeniz Bölgesi Bayi Satış Yöneticiliği görevlerini başarıyla yürütmüştür. 2008 yılında Antalya İl Jandarma Komutanlığında vatani görevini tamamladıktan sonra ise İzmir’de tam hizmet reklam ajansı olarak faaliyet gösteren Elf Ajans’ta firma ortağı ve genel koordinatör olarak 9 yıl görev almıştır. Mart 2017-Ocak 2018 arası RE/MAX Türkiye’de Marmara Bölge Franchise Satış Yöneticisi olarak gayrimenkul sektörüne adım atan Mustafa Ayrancı, 1 Ocak 2018-21 Eylül 2018 arasında da NEF Alternatif Satış Kanalları Müdürlüğü görevini yerine getirmiştir. 24 Eylül 2018 itibariyle Experium Gayrimenkul ve Danışmanlık firmasında Yabancıya Satış ve İş Ortaklarından Sorumlu Müdür olarak görev almaktadır.

Profili Görüntüle
×
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?