İlanları karşılaştırın

Misyonumuz
İtibarlı, marka projelerin, teslimden sonra kiralama ve ikinci el satış süreçlerini yönetip, uygun profile sahip kişilerle yaşamın bir an önce başlamasını ve projenin değer kazanmasını sağlamak.

Vizyonumuz
Gayrimenkul yatırımcılarının, başları hiç ağrımadan, sorunlarla uğraşmadan, yatırımlarının karşılığında düzenli ve yüksek gelir elde etmelerini sağlayacak ürün ve hizmetler geliştirmek, mülklerini yönetmek.

Hedefimiz
Misyon ve vizyonumuza hizmet eden, teknolojiyi kullanan, rekabeti farklı bir platforma taşıyan, yani kendi mavi okyanusunu oluşturan Experium’u kurduk. Nef ve Eroğlu projeleri ile başladığımız yolculuğumuza, yeni markalar ekleyeceğiz. Nef, Eroğlu ve İŞ GYO gibi güçlü, sürdürülebilir ve itibarlı markalar olmalarına özen göstereceğiz.

İş Yapış Şeklimiz

Kurucumuz

Hakan Koçer
Hakan Koçer 1967’de İstanbul’da doğdu. 1985 yılında Kadıköy Maarif Kolej’inden, 1989 yılında İTÜ Elektronik’ten mezun oldu. Arena’da, teknoloji ürünleri dağıtıcılığını, satış kanallarını, düşük maliyetli olmanın önemini, SAP uyarlamanın zorluğunu, borsaya açılma sürecini, şirket birleşmelerinin sancısını, 1994, 2001 krizlerini, dolayısıyla kur riski almanın nelere mal olabileceğini, bizzat girişimci kimliğiyle yaşayarak ve çeşitli bedeller ödeyerek öğrendi. Senelik 2 milyon USD ciro ile başlayan Arena macerası, Koçer ayrıldığında, 90 milyon USD şirket değeri ile IMKB’ye açılmış, 260 milyon USD yıllık ciro elde eden bir düzeye ulaşmıştı.

Koçer, Arena’dan sonra AirTies’da ürün geliştirmeyi, Ar-Ge süreçlerini, farklılaşmayı ama sadece ürünün değil, çevresindeki hizmet yumağının önemini, marka konumlamayı, entellektüel sermayenin değerini ve dünya markası olmanın zorluğunu öğrendi. AirTies’ın Türkiye’deki pazar payı Koçer’in Genel Müdürlüğü döneminde % 65’e kadar çıkmıştı.

Homend ise Powerpoint sunumu olarak başladıktan 5 yıl sonra, bugün Türkiye’de takdir edilen bir elektrikli ev aletleri markası olarak sektörde yerini aldı ve Koçer’e sıfırdan itibarlı bir marka oluşturmayı, geliştirmeyi ve konumlamayı, yeni satış kanallarını, perakendeyi ve özellikle internet üzerinden tüketiciye dokunmayı öğretti.

Gayrimenkul geliştirme sektörüne Nef ile adım atan Koçer, önce danışmanlık sonra yöneticilik yaptığı Nef’te, proje geliştirme, talep oluşturup lansman yapma, projeye uygun inşaat yapıp teslim etme, teslim sonrası hizmetler ve site yönetimi konularında deneyim kazandı. Nef’in Amerika ve Almanya’daki gayrimenkul geliştirme çalışmalarını da yürüten Koçer, Mayıs 2017’de Experium’u kurmak için Nef’ten ayrıldı.

Yemek yapmayı, dünyayı gezmeyi seven Koçer, Gamze Nalan ile evli ve 2 çocuk babası.

Arman Gülyayla

Arman Gülyayla Danışman

Ben Arman Gülyayla 24.7.1979’da İstanbulda Doğdum Feriköy orta okulunu 1993 yılında bitirdim ve aynı yıl çocuk tekstilinde faaliyet gösteren kendimize ait olan 1976 da kurulan gülyayla konfeksiyon imalat ve toptan satış firmamızda çalışmaya başladım firmamız iç piyasa ağırlıklı çalışan azda olsa yurt dışına ihracat yapan bir firmaydı iç piyasanı daralması , büyük firmaların tekelleşmesi ve ekononominin geldiği nokta neticesinde 2013 yılında faaliyetimize son verdik 2013 – 2015 yılları arasında e-ticaret ile ilgilendim sonrasında 2 yıllık cafe işletmeciliği deneyimim oldu ve şu anda yaklaşık 24 yıllık deneyim ve birikimlerimle EXPERİUM GAYRIMENKUL’de danışmanlık hizmeti vermekteyim. Sportf aktivitelerden, araçla uzun seyahatlerden ,değişik yerler ve tatlar görmekten ,farklı insanlarla tanışıp yeni şeyler öğrenmek hobilerimin arasındadır

Profili Görüntüle
Merve Akbaş

Merve Akbaş Danışman

Merve Akbaş 1991 yılında İstanbul’da doğdu. Lise eğitimini Özel Okyanus Koleji’nde aldı. 2011 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi – İletişim Fakültesi Radyo Sinema Televizyon bölümünden mezun oldu. Çalışma hayatına üniversite yıllarında başlayarak Mudo gibi konsept firmaların sahada satış ve kurumsal satış çalışmalarında yer aldı. Üniversite mezuniyeti ardından kariyerini Reklam - Pazarlama alanında şekillendirerek 2 yıl süre ile Doğa Koleji’nde Kurumsal Pazarlama Sorumlusu olarak görev aldı. Mudo, Özel Doğa Okulları gibi kurumsal firmalarda kazandığı tecrübenin ardından Reklam sektörünün ajans tarafını da deneyimlemek amacıyla 2014 yılında Dimi Reklam ve Tanıtım Ajansı’na Marka yöneticisi olarak geçiş yaptı. Dimi Reklam Ajansı bünyesinde çalıştığı süre boyunca Garanti, Anadolu Efes, Nestle, Bacardi, Columbia, Samsung gibi birçok global markaya hizmet verdi. 2015 yılında Dimi Reklam Ajansı’nın ortak firması ARK Organizasyon’a Reklam Operasyon ve Satın Alma Yetkilisi olarak geçiş yaptı. ARK Organizasyon firması ile birlikte 2 yıl boyunca Türkiye’nin en büyük gençlik festivallerinden biri olan Arçelik Winterfest etkinliğini gerçekleştirdi. Rock’n Coke, Summerfest, Bebek Şenliği, Chill Out gibi diğer organizasyonlarda da üst düzey yetkili olarak görev aldı. 2016 yılı itibariyle Satış alanına odaklanmak isteyerek mevcut işinden ayrıldı ve Timur Gayrimenkul – NEF firması ile 3 aylık bir satış projesi yürüttü. Karşılıklı memnuniyet ve güven ilişkisi doğrultusunda NEF firmasının iş ortağı Central Property ailesine katıldı. Kendi ürettiği özel yemek tariflerini uygulamakta, farklı lezzetler deneyimlemekten, seyahat etmekten, yeni insanlar tanımaktan, keyifli anları ve doğadaki mucizeleri fotoğraflamaktan çok hoşlanıyor. Kariyerine Experium Gayrimenkul Yatırım ve Danışmanlık A.Ş.’ de Danışman olarak devam etmektedir.

Profili Görüntüle
Ayşe Nur Şirin

Ayşe Nur Şirin Danışman

Ayşe Nur Şirin,1989 Manisa’da doğdu. Afyon Kocatepe Üniversitesi Meslek Yüksekokulu bilgisayar teknolojileri ve programlama bölümünden 2009’da mezun oldu. Hemen sonra iş hayatına bilgisayar firmasında müşteri hizmetleri ve teknik servis personeli olarak başladı. Organizasyon hizmeti sunan bir şirkette iki sene ön muhasebede ve organizasyonda çalıştı. Daha sonra teknoloji firmasında satış danışmanlığıyla devam etti. Kariyer değişimi hedefinden sonra inşaat sektörüne doğru yol alan Şirin, şimdi Experium gayrimenkul ve danışmanlık şirketinde Nef ve Nef dışı projelerin ikinci el satış ve kiralamasıyla kariyerine devam etmektedir.

Profili Görüntüle
Murat Korkmaz

Murat Korkmaz Bölge Müdürü

Murat Korkmaz, 1978 İstanbul doğumludur, İlk Öğrenimini Lütfi Erçin İlkokulunda tamamladıktan sonra Saint Benoit Fransız Lisesinde devam etmiş ve sonrasında İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olmuştur. Okul hayatı ile eşzamanlı olarak başlayan önceleri dönemsel olarak sonrasında ise profesyonel olarak yurt dışı merkezli şirketlerde müşteri hizmetleri ve assistance hizmetleri ile başlayan iş hayatı sonrasında ithalat ihracat yapan şirketlere kadar uzanmıştır. Yıllar içerisinde edindiği satış pazarlama ve müşteri yönetimi bilgilerini Gayrimenkul sektörüne olan özel ilgisi sayesinde bu sektöre yönlendirmiş ve neticesinde Coldwell Banker firmasına girerek eğitimli bir Gayrimenkul Yatırım Danışmanı olmuştur, kendisini bu süreçte Ticari Gayrimenkuller ve Lüks konut kulvarlarında daha uygun görmüş gelişimini bu yönde sürdürmüştür. Günümüz itibariyle Experium Gayrimenkul ve Danışmanlık firmasında Bölge Satış Yöneticisi görevinde sektörde ilerlemektedir.

Profili Görüntüle
Onur Demir

Onur Demir Müdür

Onur Demir 1978 İstanbul doğumludur. İlkokulu Suadiye Turhan Mediha Tansel’de başlayıp, Ahmet Şimşek Kolejinde bitirip oradan Anabilim Lisesine geçmiştir. Yeditepe Üniversitesi İşletme Mezunu olup Üniversitenin ilk kulüplerinden Yeditepe Müzik Kulübünün kurucu üyesi olarak başlayıp sonrası 2 sene boyunca Kulüp Başkanlığı ile birçok organizasyonda “team leader” olarak aktif öğrenci rolünü oynamaya devam etmiştir. Üniversite döneminde part time olarak “OECD Organizasyonu” gibi organizasyonlarda çalışıp kendini profesyonel hayata küçük küçük hazırlamıştır. Aile şirketi olan Truva Avize Sanayii ile profesyonel hayata 2003 yılında başlayıp, üretim, tasarım, pazarlama ve satış konularında tecrübe edinmiştir. Erenköy’de ki şube ile “Kentsel Dönüşüm” ile tanışan Onur Demir burası ile ilgilenirken kendini “Kentsel Dönüşüm” ve Gayrimenkul sektörünün içinde bulmuştur. Coldwell Banker’a girerek eğitim ve tecrübelerini tamamlayıp oradan NEF’in ikinci el satış ve kiralamalarını yapan anlaşmalı firması Central Property’e girerek, gayrimenkulde proje satış ve kiralamalarında kendisini ispat etmiştir. Şimdi Experium Gayrimenkul ve Danışmanlık firmasına giren Onur Demir, Experium Müdürü olarak sektöre devam etmektedir.

Profili Görüntüle
Sibel Ergüne

Sibel Ergüne Danışman

Sibel Ergüne 1991 İstanbul doğumludur. 2010 yılında Yeditepe Üniversitesinde İngilizce hazırlık bölümü tamamlamıştır.Ardından Balıkesir Üniversitesi Turizm Seyahat İşletmeciliği bölümünden 2015 yılında mezun olmuştur. Lise dönemlerinde uluslararası firmalarda merchandising elemanı olarak çalışmıştır . Üniversite döneminide turizm ve seyahat acentelarında gönüllü stajlarla değerlendirmiştir . Mezun olduktan sonra 2016 yılında Pelit Pastacılık A.Ş de mağaza müdürü olarak görev yapmış, bu dönemde kendisini satış ve müşteri ilişkileri konusunda eğitmiştir.Satış ve pazarlama teknikleri ,liderlik ,problem çözme teknikleri konusunda şirket içi eğitimler almıştır .Kitap okuma , araştırma ve felsefeye olan ilgisi sosyal ve aktif kişiliğinin gelişmesine yansımıştır. Gayrimenkul sektörüne olan özel ilgisi sayesinde de bu sektöre yönelmiş ve Experium Gayrimenkul ve Danışmanlık firmasında Satış Danışmanı olarak işe başlamıştır.

Profili Görüntüle
Betül Başgör

Betül Başgör Kıdemli Danışman

1987 yılında İstanbul'da doğdu. 2006 yılında lojistik/kargo sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Citipac Ekspress isimli firmanın ortağı olarak ticarete atıldı. Firmanın reklam, pazarlama, halkla ilişkiler ve müşteri hizmetleri departmanlarını yönetti. Citipac Express'in İstanbul’da bir antrepoyla başlayan yolculuğu kısa sürede İzmir, Ankara, Antalya, Denizli, Bursa ve Manisa ile 7 büyük antrepoya yükseldi ve kendinden söz ettirir hale geldi. 2013 yıllarının ortalarında iş yoğunluğu ve stresten uzaklaşmak için haklarını devredip biraz dinlenmeye karar verdi. O dönem tanıştığı Coldwell Banker ile gayrimenkul sektörüne adım attı. Gayrimenkul sektöründe uzmanlaşmaya karar verip gayrimenkul teknik ve satış eğitimlerini sektörün ileri gelen uzmanlarından aldı. Lüks konutların ve projelerdeki 2.el konut ve ticari gayrimenkullerin kiralama ve satılmasında projelere dahil olup başarılı işlere imza attı. Bugün; ticari ve konut satış/kiralama konularındaki uzmanlığı ile mutlak müşteri memnuniyet ilkesini Nef gibi özel projelerle çalışan Experium Gayrimenkul ve Danışmanlık bünyesinde Kıdemli Gayrimenkul Danışmanı görevi ile gerçekleştirmektedir.

Profili Görüntüle
Ozan Akın

Ozan Akın Danışman

Ozan Akın 1992 yılında İstanbul'da doğdu. 2010 yılında İstanbul M.N.A. Anadolu Lisesi'ni bitirdi. 2016 yılında Sakarya Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Nef 'te bir yıl boyunca ikinci el satış danışmanlığı görevini yerine getirdi ve bu arada portföy yönetimi, müşteri ilişkileri, satış, satış sonrası çözüm üretme konularında tecrübe edindi. Nef 03, Nef 12, Nef 13 projelerinin teslim ve ikinci el sürecinde yer alarak gayrimenkul deneyimleri elde etti. Ozan Akın kariyerine Experium' da Gayrimenkul Danışmanı olarak devam etmektedir.

Profili Görüntüle