code: 1208934

Skylan İstanbul Meydan Manzaralı 1+1 Kiralık Daire

Tt Arena Yanı Skyland İstanbul No:114
İstanbul Sarıyer Huzur Mah.
properties
type
residence
bed room / living room / bath room
1 / 1 / 1
gross area / net area
83.06 / 53.45 m²
floor
11
heating type
shared heating
aircondition
homeoffice
autopark
facade
north-east
view
Square
inventory
Air Condition
DAIKIN
Encastre Stove
SIEMENS
paddle box
SIEMENS
encastre oven
SIEMENS
dish washer
SIEMENS
facilities
Reception
swimming pool
Fitness
Buhar Odası/Masaj Odası
Sauna
Kapalı Yüzme Havuzu
Turkish bath
Playground
security
Cafe&Restaurant
Vale Hizmeti
Generator
indoor carpark
outdoor carpark
Shopping Mall


360 derece şehir ve orman manzarası eşliğinde modern hayatı ve iş dünyasını buluşturan Tem ve Cendere Caddesinden direk giriş olanağı bulunan, yanı başındaki metro durağı ve i.e.t.t durakları ile şehrin her noktasına ulaşım imkanı sağlayan Skyland İstanbul siz değerli sakinlerini bekliyor.

Yanı başında bulunan Türk Telekom Arena ve Vadi İstanbul Avm ye yürüme mesafesinde olmanın yanı sıra ünlü markaların yaratıcı tasarımlarını ilk kez özgün etkinlikler ve yeniliklerle sunan seçkin ev ve ofis tasarımları arayanlarla o tasarımları hayal eden markaların buluştuğu Hom Desing Center Skyland İstanbul ‘da hizmet vermektedir.

Site hizmetleri; Başta 7/24 güvenlik olmak üzere, Kapalı otopark, Günlük sporunuzu yapabileceğiniz orman manzaralı fitness salonu, Açık /kapalı yüzme havuzları, Çocuk havuzu, Buhar odası, Sauna, Türk hamamı, Masaj odası, Çocuk oyun parkı, Resepsiyon hizmeti, Kat temizlikleri, idari yönetim ve daire içi teknik hizmetlerdir.

En iyi fiyatlar ve en doğru bilgi için; Eroğlu tarafından Yetkilendirilen şirketimizin A blok residence lobi katında yer alan ofisini ziyaret etmeniz için sizleri bekliyoruz.