Fiyat Aralığı: » -

İlanları karşılaştırın

Onur Demir

Müdür / Satış

Onur Demir 1978 İstanbul doğumludur. İlkokulu Suadiye Turhan Mediha Tansel’de başlayıp, Ahmet Şimşek Kolejinde bitirip oradan Anabilim Lisesine geçmiştir. Yeditepe Üniversitesi İşletme Mezunu olup Üniversitenin ilk kulüplerinden Yeditepe Müzik Kulübünün kurucu üyesi olarak başlayıp sonrası 2 sene boyunca Kulüp Başkanlığı ile birçok organizasyonda “team leader” olarak aktif öğrenci rolünü oynamaya devam etmiştir. Üniversite döneminde part time olarak “OECD Organizasyonu” gibi organizasyonlarda çalışıp kendini profesyonel hayata küçük küçük hazırlamıştır.

Aile şirketi olan Truva Avize Sanayii ile profesyonel hayata 2003 yılında başlayıp, üretim, tasarım, pazarlama ve satış konularında tecrübe edinmiştir. Erenköy’de ki şube ile “Kentsel Dönüşüm” ile tanışan Onur Demir burası ile ilgilenirken kendini “Kentsel Dönüşüm” ve Gayrimenkul sektörünün içinde bulmuştur.

Coldwell Banker’a girerek eğitim ve tecrübelerini tamamlayıp oradan NEF’in ikinci el satış ve kiralamalarını yapan anlaşmalı firması Central Property’e girerek, gayrimenkulde proje satış ve kiralamalarında kendisini ispat etmiştir.

Şimdi Experium Gayrimenkul ve Danışmanlık firmasına giren Onur Demir, Experium Müdürü olarak sektöre devam etmektedir.

İLETİŞİM » Onur Demir

×
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?