Fiyat Aralığı: » -

İlanları karşılaştırın

Mustafa Ayrancı

Müdür / Yabancıya Satış & İş Ortakları

Mustafa Ayrancı 1977 Çankırı doğumludur. İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü mezunu olup Osmanlı İktisat Tarihi yüksek lisansında tez aşamasındadır. Boşanmış ve 2 erkek çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce ve başlangıç seviyesinde Arapça bilmektedir.

1996 yılında Florence Nightingale Hastanesi muhasebe departmanında başlayan iş hayatı boyunca sırasıyla R.J.Reynolds Tobacco Türkiye’de Muhasebe, Boyner Holding Advantage Kart’da Call Center Yöneticiliği ve Avea’da Ege-Akdeniz Bölgesi Bayi Satış Yöneticiliği görevlerini başarıyla yürütmüştür. 2008 yılında Antalya İl Jandarma Komutanlığında vatani görevini tamamladıktan sonra ise İzmir’de tam hizmet reklam ajansı olarak faaliyet gösteren Elf Ajans’ta firma ortağı ve genel koordinatör olarak 9 yıl görev almıştır.

Mart 2017-Ocak 2018 arası RE/MAX Türkiye’de Marmara Bölge Franchise Satış Yöneticisi olarak gayrimenkul sektörüne adım atan Mustafa Ayrancı, 1 Ocak 2018-21 Eylül 2018 arasında da NEF Alternatif Satış Kanalları Müdürlüğü görevini yerine getirmiştir. 24 Eylül 2018 itibariyle Experium Gayrimenkul ve Danışmanlık firmasında Yabancıya Satış ve İş Ortaklarından Sorumlu Müdür olarak görev almaktadır.

İLETİŞİM » Mustafa Ayrancı

×
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabilirim?